Oglądaj filmy i seriale dzięki boxom Zoomtak

Na rynku dostępnych jest wiele przystawek do telewizora z Androidem. Do tych najlepszych, najmniej zawodnych, dających najprzyjemniejsze doświadczenia użytkownikom, należą produkty firmy Zoomtak. Urządzenia Premium tej marki, dostępne są u nas dzięki firmie Zoomtak Polska.

O Zoomtak

zoom2

Pochodząca z Chin firma Zoomtak to obecnie jeden z czołowych producentów odtwarzaczy HD oraz smartboxów telewizyjnych na rynku Państwa Środka. Zatrudnia najwyższej klasy specjalistów, designerów, informatyków, sprzedawców, dzięki którym powstaje sprzęt wysokiej jakości, dostosowany do potrzeb i wysokich wymagań współczesnego użytkownika, ceniącego sobie wysoką jakość filmów i multimediów.

Boxy Zoomtak spełniają wszelkie, niezbędne światowe standardy, dotyczące tego typu produktów. Zanim trafią na rynek, poddawane są intensywnym testom, a po nich szczegółowej kontroli jakości. Do produkcji boxów Zoomtak wykorzystuje chipy topowych marek oraz materiały niezawierające ołowiu.

Zoomtak Polska

Firma Zoomtak Polska z Łap w województwie podlaskim jest oficjalnym dystrybutorem w naszym kraju modeli firmy Zoomtak z segment Premium. Dystrybutor tak mocno wierzy w jakość dystrybuowanych przez siebie produktów, że na każde urządzenie daje aż 30-dniową gwarancję satysfakcji. Jeśli box nie spełni oczekiwań użytkownika, można w tym czasie zwrócić do Zoomtak Polska, a firma odda pieniądze.

Modele Premium – zalety

Różnica jakościowa między smartboxami klasy Premium a niższymi i tańszymi, jest ogromna. Sprzęt Premium nie przegrzewa się i nie zawiesza, jego obudowa nie odkształca się z powodu temperatury, bo jest wykonana z wysokiej jakości aluminium. Nie następuje też szybkie poluzowanie się gniazdek, powodujące przerwy w połączeniach. Przyciski w modelach Premium również działają bez zarzutu.

Zoomtak T8H i Uplus

zoomtresc

Smartbox Zoomtak ma w sobie wydajny, 4-rdzeniowy, bardzo wydajny 64-bitowy procesor z zegarem 2GHz. Grafika to pięciordzeniowy układ Penta-core Mali-450MP z zegarem 750 MHz. Box działa na Androidzie 5.1.1. Lollipop. RAM to 1 lub 2 GB. Dla większego komfortu użytkowania warto zainwestować modeli z większą pamięcią.

Pamięć wewnętrzna urządzenia to 16 GB. Dostępne jest też szybsze Wi-Fi 5GHz. Smartbox wyposażony jest w zewnętrzną antenę, która pomaga w lepszym zasięgu i szybkości działania. Od razu zainstalowane jest Kodi. Zoomtak od razu dodaje do zestawu kabel HDMI i zasilacz z wystarczająco długim kablem. Pilot jest zgrabny i solidnie wykonany, od razu jest na nim guzik do Kodi. Obudowa jest wykonana z aluminium.

O poziom wyżej znajduje się model Uplus. Ma futurystyczny, designerski wygląd aluminiowej obudowy w perłowym kolorze. Na niej znajduje się Zegar LCD. Box działa na systemie Android 6.0.1 w języku polskim. Zoomtak Uplus ma ukryte gniazdo na rozbudowę o dysk twardy do wielkości 3TB. Obsługuje karty pamięci do 64GB, pendrive’y i duże dyski USB. Pozwala na nagranie wielu materiałów filmowych wysokiej jakości. Zasięg jest znakomity dzięki Wi-Fi działającym w trybie dwuzakresowym (2,4 i 5 GHz).

Także do tego modelu Zoomtak dodał ergonomicznego, solidnie wykonanego pilota z przyciskiem do polskiej wersji Kodi 17.1. Na Smartboxie bez trudu można odtwarzać materiały o rozdzielczości 4K, bez zacięć, spowolnień. Wszystko na smartboxie instaluje się szybko i bezproblemowo. Grafika to układ ARM Mali-T820MP3 GPU 750MHz. W boxie znajduje się świetny, ośmiordzeniowy procesor Amlogic S912 ARM Cortex-A53 2GHz. Przewijanie na tym urządzeniu odbywa się błyskawicznie.

Decydując się na przystawkę Zoomtak Uplus, oglądanie ulubionych filmów i seriali będzie wyjątkowym doświadczeniem. Dzięki nim można po prostu cieszyć się rozrywką.


Serdecznie zapraszamy Państwa do skorzystania z oferty Zoomtak Polska na stronie http://www.zoomtakpolska.pl.