EBMiA.pl – sklep z częściami do maszyn!

Nasza firma powstałą w 2005 roku w Augustowie i od samego początku staramy się oferować naszym klientom najwyższej jakości produkty zamienne do maszyn i urządzeń. Przedsiębiorstwo Akcesoria CNC, aby zdobyć nowych klientów, postanowiło otworzyć kilka lat temu sklep pod adresem EBMiA.pl. W jego ofercie znajdą Państwo ponad 200 tysięcy produktów m.in. części zamiennych do maszyn produkcyjnych oraz innych urządzeń wykorzystywanych w różnych branżach i dziedzinach.

koła pasowe
Dzięki tak szerokiej ofercie możemy zaproponować naszym klientom produkty w różnych cenach charakteryzujące się wysoką jakością i niezawodnością. W skład naszej oferty wchodzą m.in. silniki elektryczne, serwonapędy, sprzęgła, elementy automatyki, kable oraz przewody, falowniki, sterowniki do obrabiarek CNC, sterowniki PLC , koła pasowe http://www.ebmia.pl/mechanika-pasy-klinowe-kola-pasowe-c-196_479.html oraz wiele innych produktów światowych marek. W swojej ofercie mamy produkty m.in. GATES, OPTIBELT, NSK, SKF, INA, PAFANA, BISON-BIAL oraz wielu innych producentów. Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami w kwestii indywidualnego zamówienia dla Ciebie.

prowadnie liniowe


Nasi klienci przekroczyli już grono 20 tysięcy osób. Dzięki naszemu doświadczeniu oraz profesjonalnemu podejściu do wszystkich zamówień jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu w naszej branży. Ściśle współpracujemy z wieloma dystrybutorami oraz producentami oferowanych w naszym sklepie produktów. Nie jest dla nas problemem zamówienie pojedynczego egzemplarzu części zamiennej wyprodukowanej specjalnie dla Ciebie. Oferujemy także wiertła, narzędzia, narzynki, tarcze ścierne, gwintowniki, pasy klinowe, koła zębate, śruby stożkowe, pasy klinowe – http://www.ebmia.pl/pasy-klinowe-kola-pasowe-pasy-klinowe-c-196_479_480.html  oraz całą gamę drobnych elementów i akcesoriów do maszyn i urządzeń, jakie wykorzystujesz w swojej firmie.

pasy klinowe


Stale poszerzająca się oferta naszego sklepu internetowego sprawia, że bez problemu dopasujemy odpowiednie części zamienne do starych, jak i nowych modeli dowolnych urządzeń i maszyn. Naszym klientom zapewniamy szybką realizację zamówienia, aby zminimalizować przestoje spowodowane awarią. Dzięki profesjonalizmowi naszych pracowników jesteśmy w stanie doradzić Ci w problemach z doborem sprzętu lub części zamiennych. Jeżeli nie wiesz jak znaleźć pasującą do Twojej maszyny część zamienną, to zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszym biurem obsługi klienta.

łożyska liniowe


Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to zapraszamy do odwiedzenia sklepu internetowego oraz do kontaktu telefonicznego w przypadku specyficznych i nietypowych zamówień. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Zapraszamy serdecznie do współpracy oraz do zakupów w naszym sklepie internetowym.

EBMIA